Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

TELECÍ TYČINKY 50g

45 Kč
Skladem

TELECÍ TYČINKY

 

  Složení:

telecí maso, rýžová mouka, vejce

 

Přednosti domácích pamlsků:

jsou bez lepku a sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány.

 

  Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.

 

Telecí maso: Má velmi jemnou, i když méně výraznou, chuť. Je to maso libové a lehce stravitelné, proto bývá součástí dietní stravy. Vhodné do diety, velmi nízký obsah tuků (3 - 6%)

 

Rýžová mouka: Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení. - vhodná pro pacienty s celiakií-díky mimořádně nízkému obsahu sodíku je vhodná i pro pacienty s vysokým krevním tlakem-její konzumace pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a kyseliny močové v krvi.

 

Vejce mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny. Vejce dále obsahují tuky, vitamíny a minerální látky.  

 

Chia si skutečně zaslouží označení „superpotravina“. V porovnání s lososem mají více než trojnásobné množství omega-3 mastných kyselin. Užitečný je i vysoký obsah vlákniny, který reguluje peristaltiku střev, pomáhá při zácpě a podporuje hubnutí. Pozitivně ovlivňují hladinu krevního cukru A to není vše. Obsahují také spoustu železa, hořčíku a vápníku (více než plnotučné mléko!). Jsou bohaté i na fosfor, draslík, měď, železo a zinek. Vejce mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny. 

 

Balení obsahuje 50g pamlsků.