Jehněčí s bílou rybou 20kg

2 289 Kč
Skladem

Novým trendem pro zdravé krmení psů jsou granule lisované za studena s laktobacily, přírodně vyráběné bez jakékoliv chemie, tepelného opracování, plně přírodních živin, proteinů i vitamínů.

20KG EKO BALENÍ- JEHNĚČÍ A BÍLÁ RYBA

Granule lisované za studena s laktobacily Yoggies posilují imunitu psa a mají skvělý výživný a prebiotický účinek na zdravé trávení. Obsahují 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu. Yoggies granule s laktobacily jsou vyvinuty jako "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy.

 

 

 

 

Skladování:

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob.

 

Složení:

Jehněčí maso sušené mleté 15 % Bramborové vločky 15 % Mletý sušený bachor 12 % Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 % Sušená, mletá játra 4 % Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 % Za studena lisovaný řepkový olej % Sušené, mleté mořské řasy % Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 % Řepné řízky, sušené, mleté Rybí olej Želatinový prášek Sušená rašelina 2% Sušené, mleté borůvky Yucca Schidigera, sušená, mletá Laktobacily - Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus (obsah sušených mas odpovídá ca.87% obsahu masa v nesušené formě) Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100 g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů.