Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

20KG EKO BALENÍ- JEHNĚČÍ A BÍLÁ RYBA

2 289 Kč
Skladem
Kategorie: GRANULE

20KG EKO BALENÍ- JEHNĚČÍ A BÍLÁ RYBA

Novým trendem pro zdravé krmení psů jsou granule lisované za studena s laktobacily od firmy Yoggies. Přírodně vyráběné bez jakékoliv chemie, tepelného opracocíní, plně přírodních živin, proteinů i vitamínů.

Granule lisované za studena s laktobacily Yoggies posilují imunitu psa a mají skvělý výživný a prebiotický účinek na zdravé trávení. Obsahují 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu. Yoggies granule s laktobacily jsou vyvinuty jako "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy.

Ekonomické balení vhodné pro útulky, spolky, větší chovatele, nebo velká plemena psů. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ - pro střední a velká plemena. 20kg Eko balení granulí - Jehněčí s bílou rybou Chutí a složením blíže přirozené potravě z přírody. Granule, které jsme vyvinuli pro podporu zdraví Vašeho psa a imunitu. Patří do kategorie „All Life Stages" tedy, že jsou vhodné pro všechny věkové kategorie psů všech plemen. Stačí jen upravit krmnou dávku. Vyrobeny jsou podle filozofie firmy Yoggies - tedy bez chemie, sóji a lepku, tak, aby se jejich chuť, vůně i výživové vlastnosti blížili co nejvíce přirozené potravě z přírody.

 

Obsahují 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu. Doporučená krmná dávka na den je: 1,8% - 2,5% tělesné váhy vašeho psa podle fyzické zátěže. Doporučené dávky mohou být orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa. Nezapomínejte také, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody. Pokud dáváte psovi Yoggies granule lisované za studena, pak si můžete být jist/a, že mu dáváte zdraví prospěšné krmení, posilujete jeho imunitní systém (vhodné především pro městské psy) a předcházíte riziku mnoha nemocí z nevhodného a nezdravého krmení.

 

Jak se liší granule lisované za studena s příměsí laktobacilů Yoggies od běžných granulí:

Běžné granule jsou dnes vyráběny procesem extrudace. To je proces, při kterém se nejdříve vyrobí z různých surovin těsto (podobné jako paštika), které poté prochází procesem extrudace. Zde se prostřednictvím velkého tlaku a teploty až 200°C zbaví vody a „upeče“. Při tomto procesu je však bohužel zničena většina přírodních živin, enzymů a vitamínů. Tyto důležité živiny jsou pak do granulí přidány bohužel jedinou možnou a to chemickou cestou.

 

Yoggies granule lisované za studena jsou zcela přírodní a blíže k přirozené potravě psa. Již z výroby si zachovávají přirozenou chuť surovin a složení vč.enzymů i vitamínů. Suroviny jsou pečlivě vybírány, sušeny, mlety a poté již lisovány do tvaru granulí. Yoggies granule mají přirozené výživové složení a obsahují pomalu sušené maso, bílkoviny, enzymy, ovoce, bylinky, přírodní látky prospěšné na klouby, zdravou kůži i srst, vývoj i vitalitu psa a také příměs živých laktobacilů. Laktobacily v těle psa pomáhají udržet zdravou rovnováhu zažívacího traktu, střevní mikroflóry, posilují imunitu i budoucí dobré zdraví psa a spokojenost chovatele. Granule lisované za studena mají ještě jednu zajímavou funkci. Díky své tvrdosti čistí mechanicky chrup psa.

 

Skladování:

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob.

 

Složení:

Jehněčí maso sušené mleté 15 % Bramborové vločky 15 % Mletý sušený bachor 12 % Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 % Sušená, mletá játra 4 % Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 % Za studena lisovaný řepkový olej % Sušené, mleté mořské řasy % Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 % Řepné řízky, sušené, mleté Rybí olej Želatinový prášek Sušená rašelina 2% Sušené, mleté borůvky Yucca Schidigera, sušená, mletá Laktobacily - Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus (obsah sušených mas odpovídá ca.87% obsahu masa v nesušené formě) Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100 g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů.

 

Novinka na trhu pro zdraví a imunitu vašeho pejska. Yoggies granule lisované za studena s laktobacily jsou vyvinuty jako "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy. Ekonomické balení vhodné pro útulky, spolky, větší chovatele, nebo velká plemena psů. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ - pro střední a velká plemena