Jehněčí s bílou rybou 15kg

1 789 Kč
Skladem

Novým trendem pro zdravé krmení psů jsou granule lisované za studena s laktobacily od firmy Yoggies. Přírodně vyráběné bez jakékoliv chemie, tepelného opracování, plné přírodních živin, proteinů i vitamínů. Granule lisované za studena s laktobacily Yoggies posilují imunitu psa a mají skvělý výživný a prebiotický účinek na zdravé trávení.

Kategorie: GRANULE

15kg Eko balení granulí - Jehněčí s bílou rybou

 

Obsahují 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu. Yoggies granule s laktobacily jsou vyvinuty jako "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy. Ekonomické balení vhodné pro útulky, spolky, větší chovatele, nebo velká plemena psů. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ - pro střední a velká plemena.    

 

Skladování:

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob

 

.Složení:

Jehněčí maso sušené mleté 15 %Bramborové vločky 15 %Mletý sušený bachor 12 %Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 %Sušená, mletá játra 4 %Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 %Za studena lisovaný řepkový olej %Sušené, mleté mořské řasy %Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 %Řepné řízky, sušené, mletéRybí olejŽelatinový prášek Sušená rašelina 2%Sušené, mleté borůvkyYucca Schidigera, sušená, mletáLaktobacily - Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus(obsah sušených mas odpovídá ca.87% obsahu masa v nesušené formě). Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100 g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů.

 

Novinka na trhu pro zdraví a imunitu vašeho pejska. Yoggies granule lisované za studena s laktobacily jsou vyvinuty jako "All Life Stages"  pro štěňata, dospělé i starší psy.

Ekonomické balení vhodné pro útulky, spolky, větší chovatele, nebo velká plemena psů. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ - pro střední a velká plemena