Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

Markus Mühle-Black Angus Senior-15kg

1 250 Kč
Skladem
Kategorie: GRANULE

Markus Mühle-Black Angus Senior

Speciálně vyvinutá receptura pro vitalitu starších psů. Granule lisované za studena Black Angus Senior jsou vyrobeny s ohledem na potřeby starších psů, kdy není třeba dodávat tolik energie, ale naopak starší pes potřebuje výběr dalších kvalitních živiny pro vitalitu a fit život i ve starším věku. Vyrobeno v Německu z nejkvalitnějšího hovězího masa Black Angus. Black Angus Senior-15kg Granule Black Angus Senior byly vyvinuty pro vitalitu a fit život starších psů od 6 let věku Granule lisované za studena bez chemie s chutí a vůní použitých čerstvých surovin Vhodné pro psy všech velikostí od 6 let a malé psy od 7 let věku Hovězí a kachní maso, sleď, výtažek z masa mušle, ovoce, zelenina a bylinky.

 

Obsah čerstvého masa 71% (před sušením) Vyrobeno v Německu Německá firma Markus-Mühle se zaměřuje na přirozenou přírodní potravu psů. Všechny produkty jsou vyrobeny bez jakékoliv chemie a z kombinace prvotřídních živočišných bílkovin, nejlepších sacharidů a pečlivě vybraných bylinných složek. Zvláštností krmiva Black Angus je speciální proces lisování za studena. Tím je zajištěno, že nedojde ke strukturální změně kvalitních živočišných bílkovin a sacharidů vysokou teplotou. Tímto způsobem jsou cenné látky, jako jsou vitamíny, látky a mikroživiny důležité pro zdraví a vitalitu psa chráněny nebo zůstanou do značné míry zachovány. Díky vysokému obsahu EPA/DHA mastných kyselin mohou přispět k ochraně kloubů. Obsahují také bylinky, plody, kořeny a semena, které pomáhají psům zůstat vitální. Tento komplex rostlinných složek může dodat vitalizační fytoživiny pro oči, nervy, játra, trávení a imunitní systém Granule obsahují kvalitní a vysoce stravitelné zdroje bílkovin pro podporu zdravého růstu a posílení svalů. Sleď poskytuje esenciální mastné kyseliny, které stimulují metabolismus a mají velký význam pro strukturu a zachování buněčných stěn. Krmná dávka: Krmné dávky jsou optimalizovány pro potřeby každého psa. Hodnoty v nich uvedené mají pouze doporučující charakter a měly by být brány jako maximální.

 

Doporučujeme nastavit krmnou dávku podle individuálních potřeb psa, pohybové aktivity i věku. Sacharidy a vláknina Mohou výrazně regulovat příjem energie, optimalizovat funkci střev, zlepšit trávení a posílit imunitní systém. Extrakt ze zelené mušle pyskaté bohatý na chondroitin sulfát a glucosaminglykany, které mohou zpomalit proces opotřebení chrupavek a stimulovat regeneraci buněk chrupavky. Díky vysokému obsahu EPA/DHA mastných kyselin mohou přispět k ochraně kloubů. Bylinky, plody, kořeny a semena... Tento komplex rostlinných složek může dodat vitalizační fytoživiny pro oči, nervy, játra, trávení a imunitní systém.

 

Metoda lisování za studena Smíchání a lisování surovin do tvaru tvrdých pelet bez použití páry a vysokých teplot, aby se mohla zachovat základní struktura živin, stimulující peristaltiku střev. Struktura surovin a biologický účinek bylinek a exkraktu z mušlí taktéž pomáhá správnému trávení. Granule Black Angus neobsahují žádné geneticky modifikované složky, chemická barviva, lákadla, konzervační prostředky. Neobsahují žádné anorganické minerály jako je uhličitan vápenatý nebo krmný vápenec!

 

Kachní maso & Angus hovězí maso se postarají o vysokou míru starvitelnosti a využitelnosti živin. Obsahují vysoce stravitelné zdroje bílkovin, ideální pro výživu při přecitlivělosti na potraviny, nebo pro vybíravé psy. Sleď poskytuje důležité Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, které mohou stimulovat metabolismus a mohou mít velký význam pro strukturu a zachování buněčných stěn. Hnědá plnohodnotná rýže je lehce stravitelným zdrojem sacharidů, který zajišťuje optimální dodávku energie a podporuje ideální hmotnost psa. Květy aksamitníku jsou bohaté na lutein, mohou stabilizovat imunitní systém díky optimální kombinaci specifických antioxidantů a vitamínu E. Kořen ženšenu a extrakt z hroznových jader: kořen ženšenu má posilující účinek na imunitní systém a podporuje odolnost těla. Extrakt z hroznových jader je bohatý na polyphenolen mají antioxidační účinek a může chránit DNA jádra, takže může pozitivně ovlivnit stárnutí buněk.

Upozornění: Při výrobě krmiva pro psy Black Angus nejsou použita žádná chemická barviva, konzervační látky, umělá lákadla ani geneticky modifikované suroviny.

Trvanlivost granulí je kratší (ca 8 měsíců) aby byla zaručena neustálá čerstvost a chutnost použitých surovin.

 

Složení:

Black Angus sušené maso mleté (17%) sušené kachní maso mleté (8,5%) sušený sleď mletý (5,4%) směs řas sušená, extrakt z mušlí z Perna Canaliculus (1,5%) hnědá plnohodnotná rýže mletá proso mleté amarant mletý čerstvé zelené bylinky lněná semínka olej ze sledě směs rostlinného oleje lisovaného za studena řepná dřeň želatina šušená rašelina (2%) jucca schidigera sušená a mletá semena ostropestřce mariánského semena fenyklu sušené borůvky žloutkový prášek křemenka (1,5%) moučka z hroznových jader zelená minerální půda (1,5%) květy aksamitníku kořen Ženšenu 

 

Metabolizovaná energie:

3445 kcal/kg Dodatkové látky: Vitamin A (12.000 IE/kg), vitamin D3 (1.200 IE/kg), vitamin E (240 mg/kg), vitamin B1 [Thiamin mononitrát] (4,2 mg/kg), vitamin B2 [riboflavin] (8,4 mg/kg), vitamin B6 [pyridoxin hydrochlorid] (5 mg/kg), vitamin B12 (50 mg/kg), biotin (250 mg/kg), kyselina listová (0,42 mg/kg), niacin (25 mg/kg), vitamin C [L-askorbová kyselina] (170 m /kg), kyselina pantotenová [D-pantothenát vápenatý] (9,6 mg/kg), cholin chlorid (1.500 mg/kg), mangan (58 mg/kg), měď (12 mg/kg), zinek (144 mg/kg), železo (240 mg/kg).

 

Analytické složky:

Hrubý protein 22.0 %, Hrubý tuk 10.0 %, Hrubá vláknina 6.3 %, Hrubý popel 7.1 %, Vápník 1.28 %, Fosfor 0.98 %, Hořčík 0.09 %, Sodík 0.37 % Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob. Nezapomínejte, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

 

Obsah balení je 15kg.