Yoggies-Jehněčí s bílou rybou 4kg

536 Kč
Skladem

Pokud chcete vybrat granule, které v žaludku pejska nenabobtnají, neobsahují žádnou chemii, lepek ani sóju, pak jste je našli.

 

Granule pro psy Yoggies se vyrábějí z čerstvých surovin, které se pouze suší, melou a lisují do tvaru granulí. V žaludku se hned po požití rozpouštějí a tím se předchází riziku torze žaludku. Takové granule jsou pro Vašeho pejska prostě zdravé. Pro ty chovatele, kteří krmí BARF jsou granule Yoggies skvělým přírodním doplňkem, nebo náhražkou BARF.

Novým trendem pro zdravé krmení psů jsou granule lisované za studena s laktobacily od firmy Yoggies.

 

Přírodně vyráběné bez jakékoliv chemie, tepelného opracování, plně přírodních živin, proteinů i vitamínů. Granule lisované za studena s laktobacily Yoggies posilují imunitu psa a mají skvělý výživný a prebiotický účinek na zdravé trávení. Obsahují 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu. Yoggies granule s laktobacily jsou vyvinuty jako "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy. Ekonomické balení vhodné pro útulky, spolky, větší chovatele, nebo velká plemena psů. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ - pro střední a velká plemena.  

 

Jehněčí s bílou rybou Chutí a složením blíže přirozené potravě z přírody. Granule, které jsme vyvinuli pro podporu zdraví Vašeho psa a imunitu. Patří do kategorie „All Life Stages" tedy, že jsou vhodné pro všechny věkové kategorie psů všech plemen. Stačí jen upravit krmnou dávku. Vyrobeny jsou podle filozofie firmy Yoggies - tedy bez chemie, sóji a lepku, tak, aby se jejich chuť, vůně i výživové vlastnosti blížili co nejvíce přirozené potravě z přírody. Obsahují 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu.

 

 

Skladování:

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob.

 

Složení:

Jehněčí maso sušené mleté 15 %Bramborové vločky 15 %Mletý sušený bachor 12 %Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 %Sušená, mletá játra 4 %Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 %Za studena lisovaný řepkový olej %Sušené, mleté mořské řasy %Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 %Řepné řízky, sušené, mletéRybí olejŽelatinový prášek Sušená rašelina 2%Sušené, mleté borůvkyYucca Schidigera, sušená, mletáLaktobacily - Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus(obsah sušených mas odpovídá ca.87% obsahu masa v nesušené formě)Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100 g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů. Novinka na trhu pro zdraví a imunitu vašeho pejska. Yoggies granule lisované za studena s laktobacily jsou vyvinuty jako "All Life Stages"  pro štěňata, dospělé i starší psy. Ekonomické balení vhodné pro útulky, spolky, větší chovatele, nebo velká plemena psů. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ - pro střední a velká plemena.

 

Balení obsahuje 4kg.