Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

Yoggies kuře s rýží-4kg

517 Kč
Skladem
Kategorie: GRANULE

Pokud chcete vybrat granule, které v žaludku pejska nenabobtnají, neobsahují žádnou chemii, lepek ani sóju, pak jste je našli.

 

Granule pro psy Yoggies se vyrábějí z čerstvých surovin, které se pouze suší, melou a lisují do tvaru granulí. V žaludku se hned po požití rozpouštějí a tím se předchází riziku torze žaludku. Takové granule jsou pro Vašeho pejska prostě zdravé. Pro ty chovatele, kteří krmí BARF jsou granule Yoggies skvělým přírodním doplňkem, nebo náhražkou BARF. Z výroby v nich zůstává přírodní chuť a vůně, bílkoviny i vitamíny. Naše granule jako jediné za studena lisované, které obsahují živé laktobacily pro podporu zdraví a imunity.  

 

Granule Yoggies patří do kategorie "zdravé granule" (příp.Superprémiové holistické kompletní krmivo pro psy). Jsou vhodné pro všechna plemena i věkové kategorie psů všech zátěží. Stačí pouze upravit krmnou dávku podle věku a zátěže psa. Při trávení granulí v žaludku se granule pouze rozpouští (nenabobtnají) a tím se vyhnete riziku torze žaludku. Granule jsou skvělou, vyváženou a zdravou potravou pro každého psa. Obsahují také výtažek z masa mušlí, který posiluje klouby, chrupavky, vazy a šlachy psů. Doporučená krmná dávka: Nutriční hodnota je propočítána tak, aby krmná dávka vyhovovala štěňatům, dospělým i starším psům. Jsou vhodné pro malá, střední i velká plemena psů. Krmná dávka by měla být na den 1,8% - 2,5% tělesné váhy Vašeho psa podle fyzické zátěže. Doporučené dávky mohou být orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa. Nezapomínejte také, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

 

Co jsou granule lisované za studena s příměsí laktobacilů:

Granule lisované za studena jsou vyrobeny pouze z kvalitních a syrových surovin, které se pouze suší, melou a lisují. Tento proces výroby zachová v krmivu všechny přírodní živiny stejně jako by je měl pes v přírodě. Yoggies granule podporují zdraví a imunitu psů hned několika způsoby. Granule v žaludku psa nenabobtnají, ale rovnou se rozpouštějí. Tím se potlačuje riziko torze žaludku. Obsahují laktobacily, které pozitivně ovlivňují střevní mikroflóru a posilují imunitu pejska. Granule obsahují výtažek z masa mořské mušle, které díky svému obsahu podporují zdravé a silné klouby i šlachy.Granule lisované za studena mají ještě jednu zajímavou funkci. Díky své tvrdosti čistí mechanicky chrup psa.

 

Doporučené krmné dávky:

Doporučené množství krmiva na den odpovídá zhruba 1,2 % tělesné hmotnosti dospělého psa. Skutečná potřeba potravy závisí na aktivitě a věku psa. Tato informace může být pouze orientační. Nezapomeňte, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.*U mladých psů může množství krmiva tvořit až do 2,5% tělesné hmotnosti.

 

Skladování:

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob.

 

Analytické složky (přísady / kg):

Hrubý protein 26,00 %Hrubý tuk 10,00 %Hrubá vláknina 3,50 %Hrubé popeloviny 6,80 %Vápník 1,25 %Fosfor 0,99 %Sodík 0,38 %

 

Složení Yoggies granulí lisovaných za studena:

Sušené kuřecí maso mleté 26,50 %Sušené hovězí maso mleté 7,80 %Celozrnná rýžová mouka 26,50 %Sušené rybí maso 5,40 %Bramborové vločkyKořen pastináku, sušený mletýKukuřičné klíčkySušené řepné řízkyŘepkový olej lisovaný za studenaRybí olejVýtažek z masa mořské mušleSušená mletá jablkaSušené mleté hruškyŽelatinový prášekSměs sušených bylinekKřemelina organickáPotravinová rašelina mletá „Heilerde“Sušená a mletá Yucca schidigeraYoggies - směs laktobacilů pro podporu imunity.

 

Balení obsahuje 4kg.