Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

KRŮTÍ TYČINKY 50g

39 Kč
Skladem

HOVĚZÍ TYČINKY S MRKVÍ:

 

SLOŽENÍ:

krůtí maso, rýžová mouka, vejce, chia semínka

 

Přednosti domácích pamlsků:

jsou bez pšenice a sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány

 

Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.  

 

Krůtí maso: Krůtí maso má nejnižší obsah tuku (i z drůbeže), je snadno stravitelné, nepodporuje usazování cholesterolu v cévách. Díky vysokému obsahu zinku má blahodárný vliv na fyzický vývoj dospívajících psů, na imunitní systém a na potenci. Krůtí maso obsahuje vitamín B 12 a jeho blahodárný účinek zabraňuje chudokrevnosti a podporuje nervový systém.

 

Chia: Chia si skutečně zaslouží označení „superpotravina“. V porovnání s lososem mají více než trojnásobné množství omega-3 mastných kyselin. Užitečný je i vysoký obsah vlákniny, který reguluje peristaltiku střev, pomáhá při zácpě a podporuje hubnutí. Pozitivně ovlivňují hladinu krevního cukru A to není vše. Obsahují také spoustu železa, hořčíku a vápníku (více než plnotučné mléko!). Jsou bohaté i na fosfor, draslík, měď, železo a zinek. Vejce mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny.

 

Vejce: dále obsahují tuky, vitamíny a minerální látky.  

 

Rýžová mouka: Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení - vhodná pro pacienty s celiakií-díky mimořádně nízkému obsahu sodíku je vhodná i pro pacienty s vysokým krevním tlakem-její konzumace pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a kyseliny močové v krvi.

  

Balení obsahuje 50g pamlsků.

Kategorie: PAMLSKY