Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

KRÁLIČÍ TYČINKY 50g

45 Kč
Skladem
Kategorie: PEČENÉ PAMLSKY

Králičí tyčinky bez lepku:

 

Složení:

králičí maso, rýžová mouka, vejce

 

Přednosti domácích pamlsků:

jsou bez lepku a sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány

 

Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.

 

Králičí maso: je lehce stravitelné, neboť má jemná svalová vlákna, nízký obsah tuku a malé množství kolagenu. Králičí maso má nízkou energetickou hodnotu, protože obsahuje vysoký podíl vody, nízké procento/téměř nulové/ sacharidů. Je bohaté na vitamíny řady B, v kosterní svalovině jsou obsaženy významné prvky – draslík, fosfor, síra, hořčík a zinek. Pro svoji skladbu, podobající se masu drůbežímu, se hodí pro zvířata trpící různými alergiemi, seniory, ale i ostatní věkové kategorie.

 

Rýžová mouka: Slouží jako výborná náhrada za pšeničnou mouku.

 Rýže: je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení. Rýže je vhodná pro pacienty s celiakií. Vzhledem k mimořádně nízkému obsahu sodíku je vhodná i pro lidi s vysokým krevním tlakem. Její konzumace pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a kyseliny močové v krvi. Vejce mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny.Vejce dále obsahují tuky, vitamíny a minerální látky.

 

Balení obsahuje 50g.