Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

LOSOSOVÉ SUŠENKY 50g

39 Kč
Skladem
Kategorie: PEČENÉ PAMLSKY

LOSOSOVÉ SUŠENKY

Domácí lososové sušenky pro psy jsou díky obsahu kvalitního masa z lososa zdrojem vitamínu D, který je skvělý pro imunitní systém i fungování kostí.

Žádná chemie, dochucovadla ani sladidla a cukry, pouze osvědčené a kvalitní suroviny. Pejsek si zamiluje jejich přírodní specifickou vůni i chuť. Zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal třeba kost. Domácí pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.  

 

Složení:

losos, lososový olej, vejce, celozrnná žitná mouka  

 

Přednosti domácích pamlsků:

jsou bez pšenice a sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány  

 

Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.

 

Rybí maso: je významným zdrojem vitaminu D, který je nutnou podmínkou správného vývoje a fungování kostí, imunitního systému, nervových vláken, v neposlední řadě i svalových buněk. Bez vitaminu D klesá schopnost svalů udržovat napětí a tím klesá svalová síla.  

Lososový olej: je doplňkem stravy, který zajistí zdravou kůži a srst vašeho miláčka. Olej z lososa je důležitým zdrojem Omega 3 EPA, DHA a Omega 6 mastných kyselin, které mají blahodarné účinky na celý organismus vašeho mazlíka.

Vejce: mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny. Vejce dále obsahují tuky, vitamíny a minerální látky.    

Balení obsahuje 50g pamlsků.