Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

MRKVOVÉ PRALINKY 50g

35 Kč
Skladem
Kategorie: PEČENÉ PAMLSKY

MRKVOVÉ PRALINKY

 

Prebiotické mrkvové pralinky jsou vyrobeny tak, aby poskytli pejskům vitamíny, antioxidanty i prebiotika k čištění střevních stěn od usazenin. Domácí pamlsky pro psy jsou vyrobeny podle zásady Bone Apetit. Žádná chemie, dochucovadla ani sladidla a cukry, pouze osvědčené a kvalitní suroviny. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť. Domácí pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.  

 

SLOŽENÍ:

mrkev, med, ovesné vločky, slunečnicový olej.  

 

Přednosti domácích pamlsků:

jsou bez pšenice a sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány  

 

Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.

 

  Mrkev: má velice dobré dietetické účinky, je vhodné podávat jí psům s trávicími účinky. Obsahuje mnoho vitamínů a jiných užitečných látek, z nichž nejvýznamnější jsou beta karoteny a vitamín A, zodpovědné za červenou barvu kořene. Dále je bohatá na vlákniny a antioxidanty.

 

  Ovesné vločky: obsahují vyšší podíl nejen bílkovin, ale zejména velmi ceněného tuku. Působí nejen jako zdroj energie, čili materiál ke spalování, jako většina rostlinných složek. Bílkoviny a tuky ovsa mají velmi příznivé složení a využitelnost, dodávají psovi mnohé nepostradatelné a biologicky aktivní látky, zejména ze skupiny esenciálních aminokyselin. Oves má také vyšší obsah vlákniny. Vláknina má odlišné vlastnosti, než u jiných obilovin. Z hlediska stravitelnosti je „měkčí“, dobře podporuje průchod tráveniny střevem i tím, že dobře váže vodu. Zároveň jsou vlákna vlákniny delší, jiným způsobem soudržná. Pamlsky obsahující ovesnou vlákninu mají jiné mechanické vlastnosti a pokud je pes překusuje, účinně čistí zuby od usazeného povlaku, zubního plaku a v delším časovém horizontu i od kamene. Tradičně byl oves využíván k obohacení krmiv pro zlepšení kůže a srsti, v současnosti jsou využívány hlavně vlastnosti jeho vlákniny.    

 

Slunečnicový olej: je lisován ze semen slunečnice a je považován za jeden z kvalitnějších a zdraví prospívajících olejů, který může být použit jako součást krmiv pro psy. Má vysoký obsah vitaminu E – významného antioxidantu a obsahuje minimum nasycených mastných kyselin.    

 

Balení obsahuje 50g pamlsků.