Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

MRKVOVÉ SUCHARY 50g

35 Kč
Skladem
Kategorie: PEČENÉ PAMLSKY

MRKVOVÉ SUCHARY

 

Domácí pamlsky pro psy jsou vyrobeny podle zásady Bone Apetit. Žádná chemie, dochucovadla ani sladidla a cukry, pouze osvědčené a kvalitní suroviny. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal třeba kost. Domácí pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

 

SLOŽENÍ:

mrkev, ovesné vločky, vápník, vejce, celozrnná špaldová mouka,vývar.

 

  Přednosti domácích pamlsků:

jsou bez sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány.

 

  Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.

 

Mrkev: má velice dobré dietetické účinky, je vhodné podávat jí psům s trávicími účinky. Obsahuje mnoho vitamínů a jiných užitečných látek, z nichž nejvýznamnější jsou beta karoteny a vitamín A, zodpovědné za červenou barvu kořene. Dále je bohatá na vlákniny a antioxidanty.

 

  Ovesné vločky: obsahují vyšší podíl nejen bílkovin, ale zejména velmi ceněného tuku. Působí nejen jako zdroj energie, čili materiál ke spalování, jako většina rostlinných složek. Bílkoviny a tuky ovsa mají velmi příznivé složení a využitelnost, dodávají psovi mnohé nepostradatelné a biologicky aktivní látky, zejména ze skupiny esenciálních aminokyselin. Oves má také vyšší obsah vlákniny. Vláknina má odlišné vlastnosti, než u jiných obilovin. Z hlediska stravitelnosti je „měkčí“, dobře podporuje průchod tráveniny střevem i tím, že dobře váže vodu. Zároveň jsou vlákna vlákniny delší, jiným způsobem soudržná. Pamlsky obsahující ovesnou vlákninu mají jiné mechanické vlastnosti a pokud je pes překusuje, účinně čistí zuby od usazeného povlaku, zubního plaku a v delším časovém horizontu i od kamene. Tradičně byl oves využíván k obohacení krmiv pro zlepšení kůže a srsti, v současnosti jsou využívány hlavně vlastnosti jeho vlákniny.  

 

Vejce: mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny Vejce dále obsahují tuky, vitamíny a minerální látky.

 

Proč používáme špaldovou mouku?

Protože jde o mouku celozrnnou. Vyrábí se z nešlechtěného druhu pšenice, který je odolný proti parazitům a plísním, takže se nemusí hnojit a mouka je proto bez chemikálií. Obsahuje řadu cenných látek jako hořčík, vitaminy skupiny B, draslík, vápník, zinek a mangan.    

 

Balení obsahuje 50g pamlsků.