Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

ORIGINÁLNÍ DOMÁCÍ PIŠKOTY S TRESKOU 30g

29 Kč
Skladem
Kategorie: PEČENÉ PAMLSKY

Originální domácí piškoty s treskou-30g

 

  Domácí piškoty s masem z tresky, bez chemie a cukrů. Jsou vyrobeny podle zásady Bone Apetit, tedy žádná chemie, dochucovadla ani sladidla a cukry, pouze z osvědčených a kvalitních surovin. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání. Domácí pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

 

  SLOŽENÍ:

treska, zeleninový vývar, vápník, minerály, vejce, celozrnná špaldová mouka.  

 

Přednosti domácích pamlsků:

jsou bez sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány.

 

  Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.  

 

Treska: Tresčí maso obsahuje kvalitní, lehce stravitelné bílkoviny. Najdeme v ní také další cenné látky, zejména vitamíny A, D, skupiny B, včetně B12. Připomínáme rovněž důležité minerály, hlavně jód, selen a draslík. Na tresce si mohou pochutnat štěňata i psí senioři, stejně jako hafani s cukrovkou nebo ti, co snižují tělesnou hmotnost.  

 

Vejce: mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny. Vejce dále obsahujítuky,vitamíny a minerální látky.

 

Proč používáme špaldovou mouku?

Protože jde o mouku celozrnnou. Vyrábí se z nešlechtěného druhu pšenice, který je odolný proti parazitům a plísním, takže se nemusí hnojit a mouka je proto bez chemikálií. Obsahuje řadu cenných látek jako hořčík, vitaminy skupiny B, draslík, vápník, zinek a mangan. Dále: Obsahují vitamíny, minerální látky a látky specificky účinné, které mají příznivý vliv na růst a zdravotní stav psů.