Celý červen - SLEVA 20% na pečené pamlsky!

OVOCNÉ TYČINKY 50g

35 Kč
Skladem
Kategorie: PEČENÉ PAMLSKY

DOMÁCÍ OVOCNÉ PREBIOTICKÉ TYČINKY

Prebiotické ovocné tyčinky Bone Apetit jsou vyrobeny tak, aby poskytli pejskům vitamíny, antioxidanty i prebiotika k čištění střevních stěn od usazenin.

 

Domácí pamlsky pro psy jsou vyrobeny podle zásady Bone Apetit. Žádná chemie, dochucovadla ani sladidla a cukry, pouze osvědčené a kvalitní suroviny. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť. Domácí pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.  

 

SLOŽENÍ:

 jablko,banán, brusinka, med, ovesné vločky, skořice, slunečnicový olej

 

  Přednosti domácích pamlsků: jsou bez sóji bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty neobsahují chemické konzervační látky jsou bez geneticky upravených složek jsou pejsky výborně přijímány.

 

Denní dávkování:

malá plemena max.1-2ks/den, střední plemena max.2-3ks/den, velká plemena 3-4ks/den.  

 

Jablka: jsou super zdravá pochoutka – jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů, působí jako přirozený ochránce buněk, obsahují vápník, vitamín K, vitamín C a pektin (rozpustná vláknina).  

 

 Banány: jsou bohaté na draslík, takže jsou stejně chutné pro vašeho psa jako pro vás. U koček může způsobit zažívací problémy z důvodu obsahu škrobových uhlohydrátů se kterými si kočka neumí poradit!!!  

 

Brusinky: jsou proslulé svými antioxidačními účinky, jsou velmi účinné v boji s infekcí močových cest. Pozitivně působí i na zažívání, jako prostředek pomáhající při průjmech, některých nemocech žlučníku i léčbě cukrovky, vhodné jsou při nachlazení a virových onemocněních, při snížené imunitě (respektive k posílení imunity), přispívají ke snížení hladiny cukru v krvi. Pozitivní vliv mají i na tvorbu zubního kazu. Brusinky lze použít i jako rychlý zdroj energie.  

 

Ovesné vločky: obsahují vyšší podíl nejen bílkovin, ale zejména velmi ceněného tuku. Působí nejen jako zdroj energie, čili materiál ke spalování, jako většina rostlinných složek. Bílkoviny a tuky ovsa mají velmi příznivé složení a využitelnost, dodávají psovi mnohé nepostradatelné a biologicky aktivní látky, zejména ze skupiny esenciálních aminokyselin.  

 

Skořice: pozitivně působí na krevní oběh, zlepšuje trávení, zejména metabolismus tuků a sacharidů. Uklidňuje žaludeční nevolnosti a nadýmání.  

 

Slunečnicový olej: je lisován ze semen slunečnice a je považován za jeden z kvalitnějších a zdraví prospívajících olejů, který může být použit jako součást krmiv pro psy. Má vysoký obsah vitaminu E – významného antioxidantu a obsahuje minimum nasycených mastných kyselin.    

 

Balení obsahuje 50g pamlsků.