O nás

logo-boneapetit

V naší Liberecké pekárně Bone Apetit pečeme dobroty pro zvířecí mazlíky každý den. Pečlivá ruční výroba, kterou s jistotou přirovnávám domácímu pečení, je základem našeho přístupu.

Velkým obloukem se vyhýbáme surovinám, které zvířatům nijak neprospívají, ať už jsou to konzervanty, ochucovadla, soli, cukry, barviva nebo další chemické látky. Naopak věříme ve zdravé zvířecí mlsání z čerstvých a zdravých surovin.

Bone Apetit jsme založili s jednoduchým přáním. Vytvářet ty nejlepší zvířecí pamlsky, jakých jsme jen schopni. Vaši skvělí čtyřnozí chlupáči si je zaslouží!

 

boneapetit04

 

Pár bolestných chyb

Jak už to tak bývá, cesta k vlastní pekárně vedla od našeho chlupáče. Byla jím krásná anglická kokršpanělka Bonynka. Bohužel jsme k jejímu stravování přistupovali jako většina páníčků. Zanedbávali jsme jej, nestudovali jsme obaly od krmení a nevěnovali se složení stravy, kterou z velké části tvořily obyčejné granule ze supermarketu a dětské piškoty.

Ve dvanácti letech se zdravotní stav Bonynky ohromně zhoršil. Začala se ze dne na den počůrávat a ztrácet na váze. Veterinář určil jako příčinu silnou cukrovku. Protože byla Bonynka v pokročilém věku a cukrovka v pokročilém stavu museli jsme se rozhodnout pro euthanasii.

Ztratili jsme členku naší rodiny. Od ohromné bolesti v našich srdcích jsme si ulevili až po téměř půl roce, když jsme si pořídili další fenku…Maggie. K té po dalším roce přibyla Dixinka. Ale příběh se opakoval. Nepoučili jsme se…tedy do té doby, než jsme já a moje dcera Denisa začali pracovat ve zverimexu. Přišli jsme do kontaktu s novými informacemi týkajících se stravování pejsků a zvířat. Zcela nás toto téma pohltilo, a tak jsme se s Denisou pustili do studia.

Zjistili jsme kolik chyb jsme za ta léta při krmení našich chlupáčů natropili…

 

boneapetit05 

Velký skok pro mazlíčky

Začali jsme na trhu hledat kvalitní produkty, granule, pamlsky…nebylo to však moc snadné. Těch opravdu kvalitních se nedostávalo. A to byla poslední kapka do poháru trpělivosti. Vzali jsme s Denisou kvalitu do vlastních rukou a začali s výrobou vlastních domácích pamlsků.

Když vyrábíte pro své dva pejsky, vyrábíte za chvilku pro pejsky a mazlíčky svých přátel, rodiny a blízkého okolí. Pak už vám zbývá maličký krok a tím je velký skok pro mazlíčky…pekárna Bone Apetit. Jsme tu pro Vás v našem městě Liberci, kde může Váš pejsek ochutnat některou z našich dobrot a pokud jste zdaleka můžete nakoupit v našem e-shopu.

Celá myšlenka vzešla z naší lásky k vlastním zvířatům. Když milujete vlastního mazlíčka celým srdcem, chcete pro něj to nejlepší a jeho spokojenost a zdraví jsou Vaší nejvyšší prioritou. 

Napsali a natočili o nás